Voltmetr do auta, rozsah 8-30V, montáž do autozdířky

Doporučená ponuka tipa.sk

Produkt nemá žiadne parametre.

Výhoda pri štarte naft. motorov, vidieť min. zať batérie

Jednoduché

• , zakúpené v tipa.sk

Už som ho dlhšiu dobu zoháňal. Mal som ho v Lagune a tú som predal aj s uvedeným voltmetrom. Až po dvoch rokoch som ho dostal kúpiť u Vás. Kvalitou je o niečo slabší čo som mal, ale som spokojný.

Produkt nemá žiadne parametre.

Voltmetr do auta, rozsah 8-30V, montáž do autozdířkyStačí jej zapojit do zapalovače auta (voltmetr) a zjistit nabití akumulátoru nebo napětí alternátoru – při zapnutém motoru.Určen k instalacím 12 a 24 VMěřicí rozsah: DC 8 V – 30 V ± 1,2 %Přesnost ~0,1 VRozměry : 3×4×7,3cm

Na sklade • 1 variant3,9 €96 % • 5 590 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie

Výhoda pri štarte naft. motorov, vidieť min. zať batérie

Jednoduché

• , zakúpené v tipa.sk

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť: